.
  Strona startowa
 


 Gród czynny jest cały rok!

Rezerwacje: tel. 602 613 386



obejrzyj film z imprezy - kliknij na link
opole.tvp.pl/26984005/turniej-ryceski-w-starym-grodzie-pod-byczyna

Wyniki turniejów:


Turniej bojowy
I m. Rafał Wójtowicz - Księstwo Nyskie
II m. Ivpaty z Połocka (Białoruś)
III m. Wojciech Kasprzyk - Księstwo Nyskie


Turniej łuczniczy
I m. Wojciech Olender - Ferrei Galli
II m. Adam 'Szeryf" Szwarc
III m. Krzysztof Widerski


Turniej rzutu nożem

I m. Adam Malinowski - Bractwo Rycerskie Herbu Lis


Turniej rzutu włócznią
I m. Rafał Szymanowicz - Rycerstwo Ziemi Słupskiej
II m. Krzysztof Kieliński - Opolski Klub Łucznictwa Tradycyjnego Grot
III m. Paweł Dziergowski - Bractwo Rycerskie Św. Michała Archanioła z Bolesławca


Turniej rzutu toporem
I m. Adam Malinowski - Bractwo Rycerskie Herbu Lis
II m. Borys Malinowski - Bractwo Rycerskie Herbu Lis

Bieg Rycerski
I m. Bractwo Grodu Chojnów + Świdnickie Bractwo Rycerskie
II m. Bractwo Zamku Będzin
III m. Bractwo Rycerskie Św. Michała Archanioła z Bolesławca

Bieg Dam
I m. Asia i Magda z Bractwa Rycerskiego Grodu Chojnów
II m. Jola i Olimpia ze Świdnickiego Bractwa Rycerskiego
III m. Kamila i Puma z Bractwa Zamku Będzin

Imprezy plenerowe w 2016 r. 


 SS "Gród" laureatem prestiżowego konkursu "Opolska marka" w kategorii: przedsiębiorstwo społeczne.

Więcej na: www.24opole.pl/20458,Najlepsi_przedsiebiorcy_z_regionu_nagrodzeni_Opolskimi_Markami,wiadomosc.html


16 kwietnia 2016 r. w grodzie odbyły się ćwiczenia strażackie III Kompanii WOO "Namysłów" - kryptonim "Gród". Wzięło w nich udział ok. 20 wozów strażackich z powiatu kluczborskiego.


Program imprezy znajduje się tutaj: http://mistrzostwawbyczynie.pl.tl

Wyniki turniejów:

Turniej bojowy - główna nagroda - samochód osobowy
I m. Krzysztof Szatecki –Brothers of Steel
II m. Maksim Filonenko z Mińska  - niezrzeszony
III m. Wojciech Jabłoński – Bractwo Rycerskie Ziemi Łęczyckiej „Signum Temporis“

Renesansowy turniej - fechtschule
I m. Wojciech Gula h. Odyniec z Kielc

Turniej łuczniczy 
I m. Anna Płotycia An-onimy
II m. Arkadiusz „Aro“ Rosiecki
III m. Grzegorz „Wiedźmin“ Kostrzewski – Woje Peruna

Turniej rzutu nożem
I m. Maciej Miazek – Chorągiew Księstwa Ziębickiego
II m. Piotr Bosiak – Chorągiew Księstwa Ziębickiego
III m. Andrzej Stadnik – Księstwo Nyskie

Turniej rzutu włócznią
I m. Piotr Bosiak – Chorągiew Księstwa Ziębickiego
II m. Andrzej Stadnik – Księstwo Nyskie
III m. Paweł Książek – 34 Chorągiew Komturii i Miasta Szczytno

Turniej rzutu toporem
I m. Andrzej Stadnik – Księstwo Nyskie




 




 

Więcej newsów w zakładce "Archiwum newsów"


Wakacje 2016 r.
Kolonie i obozy rycerskie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.





Więcej zdjęć z różnych turniejów i działalności Opolskiego Bractwa Rycerskiego znajduje się na:

www.opolskiebractworycerskie.pl.tl

w zakładce "Fotoarchiwum imprez".

 
Strudzony Wędrowcze, jeśli przybyłeś do grodu, a na dziedzińcu nie ujrzałeś nikogo, zakołacz kołatką do bram naszych, a mieszkańcy grodu wyjdą do Ciebie...

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 194212 odwiedzający (557057 wejścia) tutaj! autor strony Ewa Wawoczny